Babiators Keyhole päikeseprillid

Hind alates 25,00 €
Laos
SKU
BABIATORS-KEYHOLE-SUNGLASSES

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • UV400 klaasid, mis kaitsevad teie lapse silmi
  • Ei lähe katki, kui päikeseprillid peaksid maha kukkuma või peaks keegi neile kogemata peale astuma
  • Stiilne disain

Babiators Keyhole sarja päikeseprillid on väga moodsad ning vastupidava termoplastilisest kummist raamiga.  Auhindu võitnud Babiators päikeseprillid pakuvad beebide ja laste silmadele 100% kaitset UV- kiirguse eest.

Babiatorsitel on UV400 klaasid, mis kaitsevad UVA ja UVB kiirguse eest ning on läbinud mitmeid teste veendumaks, et need ohutud kokku puutumaks lapse nahaga ja kaitsmaks silmi päikesevalguse eest.

Päikeseprillide raamid on valmistatud painduvast materjalist, mis sisaldab kummi, et pidada vastu laste painutamisele. Lisaks sellele on klaasid purunemiskindlast materjalist, mis ei lähe katki, kui päikeseprillid peaksid maha kukkuma või peaks keegi neile kogemata peale astuma.

Babiators Keyhole päikeseprillide disainil on arvestatud sellega, et need näeksid stiilsed välja – nagu minisuuruses täiskasvanute prillid!

Suurusevahemikud: 0-2 aastat (laius 113mm, kõrgus 39mm, sanga pikkus 122mm) ja 3-5 aastat (laius 117mm, kõrgus 40mm, sanga pikkus 126mm). Kui olete suuruste vahepeal, siis eelistage suuremat varianti (tootjapoolne soovitus).

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Babiators Keyhole päikeseprillid
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ