Babiators The Flower Child päikeseprillid

Hind alates 36,90 €
Laos
SKU
BABIATORS-THE-FLOWER-CHILD-SUNGLASSES

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • UV400 klaasid, mis kaitsevad UVA ja UVB kiirguse eest
  • Polariseeritud läätsed
  • Ei lähe katki, kui päikeseprillid peaksid maha kukkuma või peaks keegi neile kogemata peale astuma
  • Stiilne disain

Auhinnatud ja populaarsed Babiators päikeseprillid beebidele ja lastele. Päikeseprillidel on 100% UV kaitse ning neil on painduv ja vastupidav raam, lisaks polariseeritud klaasid.

Polariseeritud: nendel päikeseprillidel on polariseeritud läätsed, mis aitavad vähendada karmi pimestamist ja parandada teie lapse nähtavust päikese käes. Lisaks näeb teie laps meie värviliste peegelläätsede taga vinge välja!

Babiatoritel on UV400 klaasid, mis kaitsevad UVA ja UVB kiirguse eest ning on läbinud mitmeid teste veendumaks, et need ohutud kokku puutumaks lapse nahaga ja kaitsmaks silmi päikesevalguse eest.

Päikeseprillide raamid on valmistatud painduvast materjalist, mis sisaldab kummi, et pidada vastu laste painutamisele. Lisaks sellele on klaasid purunemiskindlast materjalist, mis ei lähe katki, kui päikeseprillid peaksid maha kukkuma või peaks keegi neile kogemata peale astuma.

Suurusevahemikud: 0-2 aastat, 3-5 aastat, 6+ aastat. Kui olete suuruste vahepeal, siis eelistage suuremat varianti (tootjapoolne soovitus).

Komplekt sisaldab: õhuke kotike päikeseprillide hoiustamiseks. Selle kollektsiooni suurustel 0-2 aastat on kaasas ka tasuta silikoonrihm, mis hoiab prille paigal.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Babiators The Flower Child päikeseprillid
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ