BellaMoon Eclipse imetamiskate

Hind alates 9,90 € Tavahind 34,90 €
Laost otsas
SKU
BM-NC

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Privaatne imetamine avalikus kohas
  • Lihtne selga panna ja ära võtta
  • Piisavalt peen vältimaks liigset tähelepanu, kuid piisavalt ilus lisamaks teie riietusele stiili
  • Neutraalsed toonid
  • Ülikerge ning väga väikeseks kokku volditav

Bellamooni imetamiskate on ideaalne emadele, kes soovivad avalikus kohas imetades privaatsust. Disainitud nii, et kate ei oleks liiga tihedalt beebi vastas, võimaldades lapsel süüa muretult ning privaatselt.  Lihtne selga panna ja ära võtta. Imetades beebit Bellamooni imetamiskattega, näete beebit samal ajal täies ulatuses.

Imetamiskatte mõõdud: 840mm x 710mm

Miks valida Bellamoon Eclipse imetamiskate?

Enesekindel imetamine

Paljude emade jaoks võib avalikus kohas imetamine olla hirmutav, eriti esimestel nädalatel ja kuudel, mil teie ja teie beebi alles õpite üksteist tundma. Bellamooni imetamiskate on julgustuseks kõikidele emadele, kes tunnevad end avalikus kohas imetades ebamugavalt. Pole tähtis, kus te viibite või kes on teie ümber, Bellamoon katab teid sõna otseses mõttes.

Stiilne ning neutraalsetes värvides

Kõik Bellamooni kangad on disainitud pöörates erilist tähelepanu valitsevatele moetrendidele, stiilile ja interjöörile. Imetamiskatte loomisel oli oluline, et need oleksid piisavalt peened vältimaks liigset tähelepanu, kuid piisavalt ilusad lisamaks teie riietusele stiili. Imetamiskatted on neutraalsetes toonides ning sobivad imehästi nii teksade kui ka kleidi või mõne muu riietusesemega.

Lihtne kaasas kanda

Bellamooni imetamiskate on ülikerge ning väga väikeseks kokku volditav. Unustage suured ja kohmakad sallid - see imetamiskate mahub hõlpsasti ka kõige väiksemasse kotti või taskusse.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:BellaMoon Eclipse imetamiskate
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ