BellaMoon Half Moon imetamispesa

Hind alates 34,90 € Tavahind 119,90 €
Laos
SKU
BM-HM

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru püsikliendiks ning naudi 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Disainitud toetamaks teid ja teie last külili imetades
  • Turvaline - barjäär kaitseb beebit üle voodi/diivani serva veeremast
  • Kindel, kuid mugav madratsialus, mis tõstab beebi rinnale lähemale
  • Eriti kasulik emadele, kellel on piima ületootmine

Auhinnatud Bellamoon Half Moon imetamispesa on disainitud toetamaks teid ja teie last, kui imetate külili. Aitab teil imetamise ajal puhata, andes samal ajal meelerahu, et teie beebi on pesas kaitstud tänu rullumist takistavale uimele.

Bellamoon Half Moon imetamispesa on sobilik alates sünnist kuni umbes 18. elukuuni.

Miks valida Bellamoon Half Moon imetamispesa?

Puhkus iseendale

Imetamine on väga meeliülendav, kuid kohati ka pisut kurnav, eriti esimestel päevadel ja kuudel, kui beebi soovib süüa väga sageli. Bellamoon imetamispesa võimaldab teil lapse toitmise ajal pikali heita ja puhata. Lebage koos oma beebiga, puhake ning laadige enda akusid, et saaksite maksimaalselt nautida emaduse igat minutit!

Turvalisus ja kaitse

Bellamoon imetamispesa on beebi jaoks turvaline. Pesa ühel pool on uim, mis ei lase teil beebile imetamise ajal peale vajuda ning teisel pool barjäär, mis kaitseb last üle voodi/diivani serva veeremast ning tuletab ka teie partnerile meelde, et beebi on koos teiega. Seega saate iga imetamiskorra ajal lõõgastuda teades, et teie beebi on kaitstud.

Hingavus ja lähedus

Beebi pea kohal olev ala on täielikult avatud vältimaks soojuse kogunemist ühte kohta. See on äärmiselt oluline ka palaviku korral, et võimaldada soojuskadu beebi pea kohal. Lisaks saate alati olla enda beebi kõrval ning jälgida tema heaolu.

Õige imetamisasend

Bellamoon Half Moon imetamispesal on kindel, kuid mugav madratsialus, mis tõstab beebi rinnale lähemale. Tihti soovitatakse beebit imetada just külili, sest selline asend on rahustav ja lõõgastav ning võib seetõttu suurendada piimatootmise eest vastutavate hormoonide oksütotsiini ja prolaktiini hulka. Bellamoon Half Moon imetamispesa on eriti kasulik emadele, kellel on piima ületootmine, kuna gravitatsioon võimaldab piimal tilkuda ning vähendab vooluhulka. Imetamispesa katted on täielikult eemaldatavad ja masinpestavad, seega ei ole vaja muretseda ka lekete pärast.

Hooldamine

Eemaldage katted, peske käsitsi või masinas 40 ° C juures ning jätke õhu kätte kuivama. Täpsemad hooldusjuhised leiate pakendilt. 

Tarnimine

NB! Toode ei mahu pakiautomaati. Võimalikud transpordiviisid: SMARTkuller või ise järele tulemine (Jõe tee 13, Liikva, Harjumaa 76921).

Write Your Own Review
Arvustatav toode:BellaMoon Half Moon imetamispesa
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ