BellaMoon New Moon neli-ühes nuudelpadi ja imetamispadi

Hind alates 82,50 €
Laost otsas
SKU
BM-NM41

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru püsikliendiks ning naudi 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Ülim mugavus raseduse ja rinnaga toitmise ajal
  • Kasulik ka beebi kasvades - saab kasutada kõhupadjana või lesilana
  • Disainitud toetamaks teie selga, kaela ja puusi kogu raseduse vältel
  • Toetab erinevaid imetamisasendeid

Auhinnatud Bellamoon New Moon neli ühes rasedus- ja imetamispadi pakub teile ja teie beebile raseduse ning rinnaga toitmise ajal ülimat mugavust.

Rasedus- ja imetamispadja funktsionaalsused:

  • Raseduspadi (nuudelpadi)
  • Imetamispadi
  • Beebi kõhupadi
  • Beebi lesila (lounger)

NB! Põhjalikumad tootetutvustusvideod on leitavad @beebitare.ee Instagramist.

Miks valida Bellamoon New Moon imetamispadi?

Parem ja turvalisem uni

Rasedus- ja imetamispadi parandab raseduse ajal une kvaliteeti, võimaldades teil enne beebi sündi puhata maksimaalselt. Parema vereringe soodustamiseks soovitatakse rasedatel magada külgedel, eriti vasakul küljel. Selline asend võib aga mõnele naisele olla ebamugav. Raseduse kolmandas trimestris soovitame kasutada C-kujulist patja selle täies ulatuses. 

Leevendab valu ja ebamugavustunnet

Raseduse ajal on lühiajalised valud keha erinevates piirkondades täiesti normaalsed. Bellamoon neli ühes nuudelpadi on disainitud toetamaks teie selga, kaela ja puusi kogu raseduse vältel. Nuudelpadi aitab joondada teie keha, pakkudes ülimat mugavust ning palju paremat und.

Multifunktsionaalne

Funktsionaalset rasedus- ja imetamispatja saab kasutada neljal erineval moel. Nuudelpadja saab lukkude abil teha kolmeks iseseisvaks osaks, mis võimaldab seda kasutada beebi toitmiseks rinnast või pudelist. Padi on disainitud toetamaks erinevaid imetamisasendeid, sh imetamist istudes ning käealust imetamist. Käealune imetamisasend sobib väga hästi kaksikute imetamiseks või kui rinda on kaenlaaugu suunas kogunenud suurem hulk piima ja tunned tükitunnet rinnas.

Beebi kasvades pakub padi imikule usaldusväärset tuge lamades kui ka lihtsalt maailma avastades. Umbes kahe kuu vanuselt saavad beebid hakata patja kasutama kõhupadjana. Kõhuli olemine on väga oluline, sest ainult nii tugevnevad beebi kaela-, selja- ja käelihased. Lisaks aitab padi kaitsta beebit istuma õppimisel külili kukkumise eest.

Patja saavad abistava vahendina beebi hoidmiseks kasutada ka väiksemad pereliikmed, näiteks vanemad õed-vennad.

Hooldamine

Eemaldage katted, peske käsitsi või masinas 40 ° C juures ning jätke õhu kätte kuivama. Täpsemad hooldusjuhised leiate pakendilt. Lugege hooldusjuhendit enne toote kasutamist põhjalikult.

Tarnimine

NB! Toode ei mahu pakiautomaati. Võimalikud transpordiviisid: SMARTkuller või ise järele tulemine (Keskuse 14A, Tallinn, 12911). 

Write Your Own Review
Arvustatav toode:BellaMoon New Moon neli-ühes nuudelpadi ja imetamispadi
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ