BIBS klaasist lutipudel

Hind alates 19,95 €
Laos
SKU
BIBS-BABY-GLASS-BOTTLE

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Valmistatud kõrge kvaliteediga borosilikaatklaasist
  • Ei sisalda kemikaale ega erita piima kahjulikke aineid
  • Looduslikust kummist ja ema rinna kujud imiteeriv lutt
  • Koolikutevastane disain
  • Vastab Euroopa standardile EN14350

BIBS lutipudelid on spetsiaalselt disainitud ja välja töötatud puhtaimast ja kõrge kvaliteediga materjalidest. Pudelid on beebile 100% ohutud ning ei sisalda kemikaale ega erita piima kahjulikke aineid. Saadaval mitmes erinevas värvitoonis ja suuruses. Lutipudel tuleb koos aeglase voolavusega lutiga, keskmise voolavusega varulutte on võimalik eraldi juurde soetada. 

BIBS lutipudeli eelised

Valmistatud borosilikaatklaasist ja toidus kasutatavast materjalidest

Klaas on vaieldamatult puhtaim materjal nii toidu- kui jooginõude valmistamiseks. BIBS lutipudelid on valmistatud esmaklassilisest borosilikaatklaasist, mis on temperatuuri- ja termošokikindel, vastupidav, purunemiskindel ja palju muudki. Kõik teised detailid on valmistatud 100% ohututest toidus kasutatavatest materjalidest. BIBS lutipudel talub külmutamist, keevas vees sulatamist, mikrolaineahjus kuumutamist ja pesemist nõudepesumasinas.

Lihtne puhastada

Klaas ei kahjustu kergesti ning lutipudelile ei teki kriimustusi, mistõttu on seda lihtne puhastada ja desinfitseerida. Lubatud pesta nõudepesumasinas. NB! Ärge peske nõudepesumasinas lateksist lutti, kuna see võib kahjustuda. Lutti tuleb steriliseerida kuumas vees.

Looduslikust kummist ja ema rinna kujud imiteeriv lutt

BIBS lutipudeli lutt on valmistatud looduslikust kummipuu mahlast ehk kautšukist ning on BPA, PVC ja ftalaatide vaba. BIBS lutt imiteerib ema rinna kuju ning pehmust. Luti eesmärk on toetada loomulikku imetamist juhul, kui toidate last rinnaga, aga annate lisa ka pudelist. Lutipudel sobib hästi ka lapsele vee pakkumiseks. 

Koolikutevastane disain

Lutt on konstrueeritud klapiga piima sujuvaks voolamiseks, mis vähendab toitmise ajal neelatavat õhku.

Erineva kiirusega piimavoolud ja pudelite suurused

Lutipudelite lutid on saadaval kahes erinevas voolukiiruses: aeglane ja keskmine. Pudel on saadaval kahes suuruses – 110ml ja 225ml. Nii saate valida suuruse, mis vastab teie lapse vajadustele kõige paremini.

Lehter

Lehtri abil on lihtne pudelit kiiresti ja lihtsalt täita vähema piima/piimasegu raiskamiseta. Selle saab kokku voltida, nii et see võtab vähe ruumi ning hõlpsasti uuesti lahti voltida, kui on aeg kasutada.

Piimalukk

BIBS lutipudelikomplekt sisaldab lihtsaks ja hügieeniliseks hoiustamiseks piimalukku, mis asetatakse keeratava korgi ja korgi alla. Nii on pudelit lihtne liikvele kaasa võtta, ilma et peaksite kartma, et piim kotti või jalutuskärru laili valgub.

Vastab kõikidele ohutusstandartitele

Pudel on spetsiaalselt välja töötatud vastama Euroopa standardile EN14350.

 

Write Your Own Review
Arvustatav toode:BIBS klaasist lutipudel
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ