Connetix 2 Piece Car Pack, kaks autoalust

Soodushind 21,25 € Tavahind 25,00 €
Laos
SKU
CON-EU-2C

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Komplektis on kaks kummist ratastega autoalust
  • Valmistatud BPA ja flataatide vabast plastikust
  • Arendab lapse loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu
  • Ideaalne kingitus igaks tähtpäevaks
NB! Eeltellimine! Kaup saabub 21.09.22!
 
CONNETIX 2 Piece Car Pack komplekt annab klotsidele hoopis teise perspektiivi - selle komplektiga paned magnetitele rattad alla! Võimalus ehitada erinevaid sõidukeid ja masinaid, olgu selleks koolibuss, mitmeosaline rong või miks mitte, hoopis vormel või tõld nukkudele. Autoalusel on kummist rattad, mistõttu on sõit alati vaikne ja sujuv.


2 Piece Car Pack sisaldab:

  • 2 kummist ratastega autoalust
Materjal: BPA ja flataatide vaba plastik

CONNETIX magnetklotsid on tugevamad, kui teised analoogsed tooted. Nii ei ole fantaasial piire, et luua ka kõige keerukamaid ehitisi. Hästi kokkuhakkavad ja püsivad klotsid loovad võimaluse pikemalt ühe ja sama ehitisega põnevaid rollimänge mängida. Connetix klotsidel on eriline disain, mis muudab nad väga vastupidavaks ja kriimustuskindlaks.

Connetix klotside aitavad arendada lapse kujutlusvõimet; nende abil on võimalik luua nii 2D kui 3D kujundeid. Lõputud mänguvõimalused soodustavad kognitiivset arengut, ruumitaju, käe-silma koordinatsiooni ning arendavad motoorseid oskusi. Lapsed õpivad läbi mängu ja Connetixi klotside maailma avastades koguvad nad teadmisi matemaatikast, kunstist ja füüsikast

Magnetklotsid toetavad lapse üksikmängu oskusi, kuid pakuvad suurepärase võimaluse arendada ka meeskonnatöö oskusi, kui võtad kampa sõbrad ja vanemad. Koos mängides saab luua näiteks suure laboratooriumi, kindluse, kosmoseraketi või ehitada nukkudele hoopis mööbli. Kui ehitatud on juba piisavalt, siis võib klotsidest laduda erinevaid mustreid ja kujundeid.

CONNETIX klotsidega on lõputuid võimalusi luua fantaasiarikkaid mänge. Aja jooksul ja mänguoskuste arenedes on erinevate klotsikomplektidega võimalus oma mängupiire veelgi nihutada.

Kui otsite lapsele mõneks tähtpäevaks kinki, siis CONNETIX klotsid on selleks alati suurepärane idee.
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Connetix 2 Piece Car Pack, kaks autoalust
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ