Connetix Base Plate Pack, kaks alust

45,95 €
Laos
SKU
CON-EU-2BP

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru püsikliendiks ning naudi 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Komplektis on kaks 30 x 30cm alusplaati (sinine ja roheline)
  • Valmistatud BPA ja flataatide vabast plastikust
  • Arendab lapse loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu
  • Ideaalne kingitus igaks tähtpäevaks

EELTELLIMUS! TOOTE TARNE ON NOVEMBRI LÕPUS!

CONNETIX Base Plate magnetklotside komplekt võimaldab luua suuri ja kandvaid ehitisi. Kaks suurt plaati muudavad ehitised stabiilsemaks ja võimaldavad mugavalt ja kindlalt mängida ka pehmetel vaipadel. See komplekt on super täiendus kõigile teistele erinevates suurustes CONNETIX komplektidele, et ehitamine veelgi suurejoonelisem oleks. Eriti vahvaid ideid aitavad luua pallitorud, mille saate sellele komplektile alati juurde soetada.

Base Plate pack sisaldab:

  •  2x 30 x 30cm alusplaati (sinine ja roheline)

Materjal: BPA ja flataatide vaba plastik

CONNETIX magnetklotsid on tugevamad, kui teised analoogsed tooted. Nii ei ole fantaasial piire, et luua ka kõige keerukamaid ehitisi. Hästi kokkuhakkavad ja püsivad klotsid loovad võimaluse pikemalt ühe ja sama ehitisega põnevaid rollimänge mängida. Connetix klotsidel on eriline disain, mis muudab nad väga vastupidavaks ja kriimustuskindlaks.

Connetix klotside aitavad arendada lapse kujutlusvõimet; nende abil on võimalik luua nii 2D kui 3D kujundeid. Lõputud mänguvõimalused soodustavad kognitiivset arengut, ruumitaju, käe-silma koordinatsiooni ning arendavad motoorseid oskusi. Lapsed õpivad läbi mängu ja Connetixi klotside maailma avastades koguvad nad teadmisi matemaatikast, kunstist ja füüsikast

Magnetklotsid toetavad lapse üksikmängu oskusi, kuid pakuvad suurepärase võimaluse arendada ka meeskonnatöö oskusi, kui võtad kampa sõbrad ja vanemad. Koos mängides saab luua näiteks suure laboratooriumi, kindluse, kosmoseraketi või ehitada nukkudele hoopis mööbli. Kui ehitatud on juba piisavalt, siis võib klotsidest laduda erinevaid mustreid ja kujundeid.

CONNETIX klotsidega on lõputuid võimalusi luua fantaasiarikkaid mänge. Aja jooksul ja mänguoskuste arenedes on erinevate klotsikomplektidega võimalus oma mängupiire veelgi nihutada.

Kui otsite lapsele mõneks tähtpäevaks kinki, siis CONNETIX klotsid on selleks alati suurepärane idee.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Connetix Base Plate Pack, kaks alust
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ