Connetix magnetklotsid, Ball Run Expansion Pack, 66tk

Soodushind 68,00 € Tavahind 80,00 €
Laos
SKU
CON-EU-66BR

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

 • Komplektis on 66 erineva kuju, värvi ja suurusega magnetklotsi
 • Valmistatud BPA ja flataatide vabast plastikust
 • Arendab lapse loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu
 • Ideaalne kingitus igaks tähtpäevaks

CONNETIX 66-osaline magnetklotside komplekt on suurepärane võimalus täiendada oma olemasolevat klotsikogu. Uus eksklusiivse disainiga spiraal, “X” ja kahe kausiga lisapakett esitab kindlasti väljakutse Teie sisemisele insenerile, et luua suuremaid ja põnevamaid ehitisi. 

See laienduspakett sisaldab ruudukujulisi magnetplaate, puidust kuule ja erinevaid läbipaistvaid kurviga torusid, mis võimaldavad uurida liikumist ja gravitatsiooni nagu ei kunagi varem – X-kujuline laiendus, et tegevust ümber suunata ja pöörata, kahekordsed kausid uuteks viisideks ja võidujooksmiseks, spiraalsed tükid pallide jälgimiseks ning 1/2 ja 1/4 tükki keerdude jaoks. Tõelist lõbu saab pallirajast tunda siis, kui ehitamiseks on võimalikult palju erinevaid magnetklotse – tugevamate ja kõrgemate radade ehitamiseks on vaja tavalisi ruudukujulisi klotse.

66-osaline Expansion pack sisaldab:

 • 36 x auguga ruutu
 • 2 x topeltkaussi
 • 6 x täisnurga toru (90 kraadi kõver)
 • 6 x U-kujulist toru (180 kraadi painutus)
 • 8 x spiraaltoru
 • 2 x X toru
 • 6 x puidust kuulid

Materjal: BPA ja flataatide vaba plastik

CONNETIX magnetklotsid on tugevamad, kui teised analoogsed tooted. Nii ei ole fantaasial piire, et luua ka kõige keerukamaid ehitisi. Hästi kokkuhakkavad ja püsivad klotsid loovad võimaluse pikemalt ühe ja sama ehitisega põnevaid rollimänge mängida. Connetix klotsidel on eriline disain, mis muudab nad väga vastupidavaks ja kriimustuskindlaks.

Connetix klotside aitavad arendada lapse kujutlusvõimet; nende abil on võimalik luua nii 2D kui 3D kujundeid. Lõputud mänguvõimalused soodustavad kognitiivset arengut, ruumitaju, käe-silma koordinatsiooni ning arendavad motoorseid oskusi. Lapsed õpivad läbi mängu ja Connetixi klotside maailma avastades koguvad nad teadmisi matemaatikast, kunstist ja füüsikast

Magnetklotsid toetavad lapse üksikmängu oskusi, kuid pakuvad suurepärase võimaluse arendada ka meeskonnatöö oskusi, kui võtad kampa sõbrad ja vanemad. Koos mängides saab luua näiteks suure laboratooriumi, kindluse, kosmoseraketi või ehitada nukkudele hoopis mööbli. Kui ehitatud on juba piisavalt, siis võib klotsidest laduda erinevaid mustreid ja kujundeid.

CONNETIX klotsidega on lõputuid võimalusi luua fantaasiarikkaid mänge. Aja jooksul ja mänguoskuste arenedes on erinevate klotsikomplektidega võimalus oma mängupiire veelgi nihutada.

Kui otsite lapsele mõneks tähtpäevaks kinki, siis CONNETIX klotsid on selleks alati suurepärane idee.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Connetix magnetklotsid, Ball Run Expansion Pack, 66tk
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ