Connetix magnetklotsid, Pastel Geometry Pack 40tk

Soodushind 55,25 € Tavahind 65,00 €
Laos
SKU
CON-EU-P40G

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Komplektis on 40 magnetklotsi 
  • Valmistatud BPA ja flataatide vabast plastikust
  • Arendab lapse loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu
  • Ideaalne kingitus igaks tähtpäevaks
Connetix Geometry Pack komplektis on pastelsetes toonides kõrgeid kolmnurki, kuusnurki ja väikseid kolmnurki, mis julgustavad mängijat uurima erinevaid geomeetria aspekte. Selle komplektiga saad teha täiusliku vikerkaareringi. Samuti annab see võimaluse lapsel luua mitmekülgseid geomeetrilisi kujundeid ja seda imelistes pastelsetes värvitoonides.
 
40-osaline Geometry Pack sisaldab:
  • 8 x kuusnurka
  • 16 x võrdhaarset kolmnurka
  • 16 x kõrget kolmnurka

Materjal: BPA ja flataatide vaba plastik

CONNETIX magnetklotsid on tugevamad, kui teised analoogsed tooted. Nii ei ole fantaasial piire, et luua ka kõige keerukamaid ehitisi. Hästi kokkuhakkavad ja püsivad klotsid loovad võimaluse pikemalt ühe ja sama ehitisega põnevaid rollimänge mängida. Connetix klotsidel on eriline disain, mis muudab nad väga vastupidavaks ja kriimustuskindlaks.

Connetix klotside aitavad arendada lapse kujutlusvõimet; nende abil on võimalik luua nii 2D kui 3D kujundeid. Lõputud mänguvõimalused soodustavad kognitiivset arengut, ruumitaju, käe-silma koordinatsiooni ning arendavad motoorseid oskusi. Lapsed õpivad läbi mängu ja Connetixi klotside maailma avastades koguvad nad teadmisi matemaatikast, kunstist ja füüsikast

Magnetklotsid toetavad lapse üksikmängu oskusi, kuid pakuvad suurep
ärase võimaluse arendada ka meeskonnatöö oskusi, kui võtad kampa sõbrad ja vanemad. Koos mängides saab luua näiteks suure laboratooriumi, kindluse, kosmoseraketi või ehitada nukkudele hoopis mööbli. Kui ehitatud on juba piisavalt, siis võib klotsidest laduda erinevaid mustreid ja kujundeid.

CONNETIX klotsidega on lõputuid võimalusi luua fantaasiarikkaid mänge. Aja jooksul ja mänguoskuste arenedes on erinevate klotsikomplektidega võimalus oma mängupiire veelgi nihutada.

Kui otsite lapsele mõneks tähtpäevaks kinki, siis CONNETIX klotsid on selleks alati suurepärane idee.
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Connetix magnetklotsid, Pastel Geometry Pack 40tk
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ