Moonie Organic öölambiga kaisukaru

Hind alates 65,00 €
Laost otsas
SKU
MOONIE-ORGANIC-HUMMING-BEAR

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Sobilik alates sünnist
  • Sisseehitatud LED öölamp karu kõhus
  • 7 erinevat valgusrežiimi (valge või värviline)
  • Nutikas nutuandur
  • USB laadimine
  • Vastab kõikidele ohutusstandarditele
  • Valmistatud orgaanilisest puuvillast
  • Käsitsi pestav

Moonie kaisukaru on professionaalne abivahend beebide magamapanemisel. Valmistatud orgaanilisest puuvillast. Ideaalne katsikukingiks! 

LOODUSLIK ROOSA MÜRA

Tänu beebi jaoks ohutule looduslikule roosale mürale võimaldab Moonie karu beebil kiiremini rahuneda ja uinuda. Ema kõhus on beebi ümbritsetud madala sagedusega helidest ning just sel põhjusel on beebide rahustamiseks valitud roosa müra, mille helid (tuul, vihm, mets, südamelöögid ja meri) on salvestatud pärismaailmas. Näiteks südamelöökide puhul on tegu päris salvestusega ema kõhust, merelainete puhul on tegu Läänemere lainetega ning metsahelid on salvestatud Tatra mägedes. Mooniel on reguleeritav helitugevus, et saaksite valida sobivaima oma lapsele.

ÖÖLAMP

Iga Moonie kõhus on öölamp seitsme erineva värvitooniga. Õrn valgus võimaldab teil last toita ja vahetada mähkmeid ilma põhivalgustit sisse lülitamata.

NB! LED-lamp ei kuumene ning see on täiesti ohutu. Moonie sobib ideaalselt ka juba suurematele lastele, kes pelgavad pimedas magada. Öölambi saab ilma helita sisse lülitada ning jätta see põlema kasvõi terveks ööks.

NUTIKAS NUTUANDUR

Mooniel on nutikas nutuandur, mis käivitab roosa müra, kui beebi nutma hakkab. Moonie vaigistab enda heli alati 30 minuti pärast ning lülitub automaatselt kolmetunnisele ooterežiimile. Nutudetektori saab ka otse sisse lülitada, ilma müra mängimata.

MUGAV LAADIMINE USB KAUDU

Moonie'l on sisseehitatud USB kaabliga laetav aku, mis muudab karu mugavaks, ökonoomseks ja ökoloogiliseks. Moonie vajab täielikuks laadimiseks kolme tundi. Täislaetud aku kestab kuni kaheksa tundi pidevat tööd, kui valgus ja heli on sisse lülitatud.

OHUTUS

Kõik Moonie tooted on testitud SGS Switzerlandi katselaboris ja vastavad direktiivile 2009/48/EÜ, mis tõendab nende sobivust vastsündinutele. Need spetsiaalsed mänguasjad on valmistatud GOTS-sertifikaadiga orgaanilisest puuvillast ja iga mänguasja täidis on valmistatud taaskasutatud materjalidest.

 
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Moonie Organic öölambiga kaisukaru
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ