Mushie ladumistopsid

Rating:
100% of 100
Hind alates 14,95 €
Laos
SKU
MUSHIE-STACKING-CUPS

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Aitab arendada lapse keha ja aju umbes 6. elukuust.
  • Aitab arendada peenmotoorikat.
  • Torni virnastamisel õpitud oskused kergendavad hiljem keerukamate ülesannete (näiteks kirjutusvahendi kasutamise) õppimist.
  • 100% BPA, PVC ja ftalaatide vaba.
  • Disainitud ja toodetud Taanis.

Värvilised ladumistopsid pakuvad lapsele rõõmu ja arendavad teda! Topside virnastamine aitab arendada beebi keha ja aju ning peenmotoorikat.

Mushie imeilusates värvitoonides ladumistopsid on suurepäraseks mänguasjaks beebile ja väikelapsele. Torni virnastamine ning topside sorteerimine pakub tegevust pikaks ajaks, arendades samal ajal lapse motoorseid oskusi ja koordinatsiooni. Tänu topside põhjas olevatele erineva kujuga aukudele sobivad need suurepäraselt ka vanni või randa.

Mushie mängutopsid on toodetud ja valmistatud Taanis ning on 100% BPA, PVC ja ftalaatide vabad. Ladumistopsid on originaalpakendis ning sobivad väga hästi ka kingituseks. Komplektis on 8 topsi.

Ladumistopsid aitavad arendada lapse keha, aju ja peenmotoorikat. Torni virnastamisel omandatud oskused on aluseks keerukamate ülesannete õppimisel. Mängutopsid sobivad ideaalselt lastele vanuses 6 kuud kuni 3 eluaastat.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Mushie ladumistopsid
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ