Oli&Carol närimislelu Ana Banana

17,90 €
Laos
SKU
OLI-AND-CAROL-ANA-BANANA

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Valmistatud 100% looduslikust kautšukipuu kummist
  • Pehme, hõlpsasti haaratav ning ohutu närida; stimuleerib beebi meeli ja õpetab tajuma maailma
  • Käsitsi ükshaaval värvitud
  • Beebi parim sõber hammaste tulekul
  • Valmistatud ühes tükis ning ilma õhuaukudeta – nii ei pääse niiskus ja bakterid (sh hallitus) mänguasja sisse

Läbi mängu on häid harjumusi võimalik kujundada juba sellest hetkest, kui beebi õpib asju haarama. Oli&Carol on loonud rõõmsavärvilised närimismänguasjad, mis meenutavad isuäratavaid puu- ja juurvilju. Mida rohkem beebi nendega mängib, seda kindlamini tekib tal tulevikus soov toidulaual tervislikke valikuid teha. Päris banaani maitsemiseni jõuavad beebid alles pisut hiljem, kuid Oli&Caroli imetoredat Ana Bananat on pisikestel võimalik ohutult tundma õppida juba esimestel elukuudel. Suuremaks kasvades teab laps juba ise käe sirutada tervisest pakatava vitamiinipommi järele!

Ana Banana närimisrõngas leevendab beebi vajadust närida ja stimuleerib samal ajal tema meeli ning õpetab tajuma maailma. Hammaste tulekul on painduv ja lihtsasti haaratav närimisrõngas beebi parim sõber. Sobib ideaalselt ka vanni!

Oli&Caroli looduslikust kummist närimismänguasjad on käsitsi ükshaaval värvitud, mis teeb iga toote täiesti unikaalseks. Selleks, et mänguasjad oleksid kestvad ja ohutud, on need valmistatud ühes tükis ning ilma õhuaukudeta – nii ei pääse niiskus ja bakterid (sh hallitus) mänguasja sisse. Kõiki Oli&Caroli kummist närimisrõngaid tohib kasutada ka veemängudes.

Suurus: 5,2 x 12 x 21,9 cm

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Oli&Carol närimislelu Ana Banana
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ