Oli&Carol närimisrõngas Earthy the World Ball

18,90 €
Laos
SKU
OLI-AND-CAROL-EARTHY-THE-WORLD-BALL

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Valmistatud 100% looduslikust kautšukipuu kummist
  • Pehme, hõlpsasti haaratav ning ohutu närida; stimuleerib beebi meeli ja õpetab tajuma maailma
  • Käsitsi ükshaaval värvitud
  • Beebi parim sõber hammaste tulekul
  • Valmistatud ühes tükis ning ilma õhuaukudeta – nii ei pääse niiskus ja bakterid (sh hallitus) mänguasja sisse

Läbi imetoreda Oli&Caroli maakera meenutava mänguasja saab õpetada pisikestele juba maast-madalast, kuidas austada ja avastada meid ümbritsevat. Oli&Caroli eesmärk on tõsta teadlikkust, et hoolimata erinevast nahavärvist, kultuurist, asukohast ja eelistustest on maailm parem koht, kui me hoiame kokku! Pesuskäik on palju lõbusam, kui armsaks saanud pallike ei pea vanniservale nukralt ootama jätma.

Selleks, et maakera beebil hästi käes püsiks, on pall pehme ning hästi haaratav. Lisaks armsale välimusele on maakera pallike suureks abiks hammaste tulekul! Seda närimisrõngana kasutades tajub beebi maailma täiesti uuel moel, aidates samal ajal õrnalt masseerida tundlikke ja sügelevaid igemeid.

Ettevõttest

Oli&Carol on Hispaania ettevõte, mille eesmärgiks on toota looduslikke ja keskkonnasõbralikke mänguasju. Brändi asutajad uskusid, et mänguasju on võimalik toota moel, mis ei tee liiga loodusele ega inimesele, disainides need siiski modernsed ja silmapaistvad. Oli&Caroli valikus on universaalsed kummipuust valmistatud beebimänguasjad, mida saab kasutada nii sensoorsel mängul, kui ka vannileluna. Oli&Carol brändil on tekkinud üle maailma võimas kogukond, kes jagab samu väärtusi seoses plastiku vähendamisega ning traditsiooniliste mänguasjade taaselustamisega. Iga uue kollektsiooniga soovitakse edasi anda oluline sõnum, et ka väiksed sammud keskkonna säästlikuse suunal loevad palju!

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Oli&Carol närimisrõngas Earthy the World Ball
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ