Oli&Carol närimisrõngas Mery the Cherry

17,90 €
Laost otsas
SKU
OLI-AND-CAROL-MERY-THE-CHERRY

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Valmistatud 100% looduslikust kautšukipuu kummist
  • Pehme, hõlpsasti haaratav ning ohutu närida; stimuleerib beebi meeli ja õpetab tajuma maailma
  • Käsitsi ükshaaval värvitud
  • Beebi parim sõber hammaste tulekul
  • Valmistatud ühes tükis ning ilma õhuaukudeta – nii ei pääse niiskus ja bakterid (sh hallitus) mänguasja sisse

Läbi mängu on häid harjumusi võimalik kujundada juba sellest hetkest, kui beebi õpib asju haarama. Oli&Carol on loonud rõõmsavärvilised närimismänguasjad, mis meenutavad isuäratavaid puu- ja juurvilju. Mida rohkem beebi nendega mängib, seda kindlamini tekib tal tulevikus soov toidulaual tervislikke valikuid teha. 

Mery the Cherry närimisrõngas leevendab beebi vajadust närida ja stimuleerib samal ajal tema meeli ning õpetab tajuma maailma. Hammaste tulekul on painduv ja lihtsasti haaratav närimisrõngas beebi parim sõber. Sobib ideaalselt ka vanni!

Oli&Caroli looduslikust kummist närimismänguasjad on käsitsi ükshaaval värvitud, mis teeb iga toote täiesti unikaalseks. Selleks, et mänguasjad oleksid kestvad ja ohutud, on need valmistatud ühes tükis ning ilma õhuaukudeta – nii ei pääse niiskus ja bakterid (sh hallitus) mänguasja sisse. Kõiki Oli&Caroli kummist närimisrõngaid tohib kasutada ka veemängudes.

Mõõdud: 2.2 x 13.5 x 6.9 cm. 

Ettevõttest

Oli&Carol on Hispaania ettevõte, mille eesmärgiks on toota looduslikke ja keskkonnasõbralikke mänguasju. Brändi asutajad uskusid, et mänguasju on võimalik toota moel, mis ei tee liiga loodusele ega inimesele, disainides need siiski modernsed ja silmapaistvad. Oli&Caroli valikus on universaalsed kummipuust valmistatud beebimänguasjad, mida saab kasutada nii sensoorsel mängul, kui ka vannileluna. Oli&Carol brändil on tekkinud üle maailma võimas kogukond, kes jagab samu väärtusi seoses plastiku vähendamisega ning traditsiooniliste mänguasjade taaselustamisega. Iga uue kollektsiooniga soovitakse edasi anda oluline sõnum, et ka väiksed sammud keskkonna säästlikuse suunal loevad palju!

Hooldamine

1. Puhastamiseks pese vee ja seebiga ning kuivata. 2. Pärast vanniskäiku korralikult kuivatada. 3. Mitte steriliseerida ega panna külmkappi. 4. Närimismänguasju tuleks hoiustada kuivas kohas. Pikaaegne niiskus võib mänguasja kahjustada, sest tegu on loodusliku tootega. 5. Värvi tuhmumise vältimiseks ei ole soovitatav jätta kauaks otsese (päikese)valguse kätte. 6. Iga mänguasi on erinev, sest on valminud käsitööna ning väiksed erinevused teevadki iga närimisrõnga täiesti unikaalseks. 7. Suured temperatuuri kõikumised võivad mõjutada mänguasja vormi. 8. Enne beebile andmist eemalda mänguasjalt pakend ning kõik sildid.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Oli&Carol närimisrõngas Mery the Cherry
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ