Oli&Carol närimisrõngas Sun the Sunflower

17,90 €
Laos
SKU
OLI-AND-CAROL-SUN-THE-SUNFLOWER

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Valmistatud 100% looduslikust kautšukipuu kummist
  • Pehme, hõlpsasti haaratav ning ohutu närida; stimuleerib beebi meeli ja õpetab tajuma maailma
  • Käsitsi ükshaaval värvitud
  • Beebi parim sõber hammaste tulekul
  • Valmistatud ühes tükis ning ilma õhuaukudeta – nii ei pääse niiskus ja bakterid (sh hallitus) mänguasja sisse

Oli&Carol Sun the Sunflower on närisimisrõngas ja vanni- ja sensoorne mänguasi. Päikeseline päevalill rõõmustab ja ergutab imikute meeli. Lapsed saavad sellega vanni ajal mängida ning avastada sõrmedega uusi tekstuure! Närimisrõngast on lihtne rihma külge riputada ja kõikjale kaasa võtta!

Kas teadsid, et päevalilled otsivad päikesevalgust, kuid pilvistel päevadel vaatavad nad üksteisele otsa, otsides üksteisest energiat?

Valides selle loodusliku närimisrõnga, teete koostööd liblikate säilimise eest võitleva organisatsiooniga Butterfly Conservation. Kas teadsid, et nad aitavad meie planeedil olevatel lilledel tolmeldada ja õitseda?

Ettevõttest

Oli&Carol on Hispaania ettevõte, mille eesmärgiks on toota looduslikke ja keskkonnasõbralikke mänguasju. Brändi asutajad uskusid, et mänguasju on võimalik toota moel, mis ei tee liiga loodusele ega inimesele, disainides need siiski modernsed ja silmapaistvad. Oli&Caroli valikus on universaalsed kummipuust valmistatud beebimänguasjad, mida saab kasutada nii sensoorsel mängul, kui ka vannileluna. Oli&Carol brändil on tekkinud üle maailma võimas kogukond, kes jagab samu väärtusi seoses plastiku vähendamisega ning traditsiooniliste mänguasjade taaselustamisega. Iga uue kollektsiooniga soovitakse edasi anda oluline sõnum, et ka väiksed sammud keskkonna säästlikuse suunal loevad palju!

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Oli&Carol närimisrõngas Sun the Sunflower
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ