Oli&Carol närimisrõngas Theo the Tulip

17,90 €
Laost otsas
SKU
OLI-AND-CAROL-THEO-THE-TULIP

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Valmistatud 100% looduslikust kautšukipuu kummist
  • Pehme, hõlpsasti haaratav ning ohutu närida; stimuleerib beebi meeli ja õpetab tajuma maailma
  • Käsitsi ükshaaval värvitud
  • Beebi parim sõber hammaste tulekul
  • Valmistatud ühes tükis ning ilma õhuaukudeta – nii ei pääse niiskus ja bakterid (sh hallitus) mänguasja sisse

Tulbike sinu pisikesele! Theo the Tulip on närimsirõngas ning vanni- ja sensoorne mänguasi. Seda rõngast on lapsel lihtne käes hoida ja naturaalne materjal on leevendav igemete sügelemisel. Erinevad tekstuurid stimuleerivad imikute meeli ja rahustavad igemeid.

Närimisrõngast on lihtne rihma külge riputada ja kõikjale kaasa võtta!

Valides selle loodusliku närimisrõnga, teed koostööd liblikate säilimise eest võitleva organisatsiooniga Butterfly Conservation. Kas teadsid, et nad aitavad meie planeedil olevatel lilledel tolmeldada ja õitseda?

Ettevõttest

Oli&Carol on Hispaania ettevõte, mille eesmärgiks on toota looduslikke ja keskkonnasõbralikke mänguasju. Brändi asutajad uskusid, et mänguasju on võimalik toota moel, mis ei tee liiga loodusele ega inimesele, disainides need siiski modernsed ja silmapaistvad. Oli&Caroli valikus on universaalsed kummipuust valmistatud beebimänguasjad, mida saab kasutada nii sensoorsel mängul, kui ka vannileluna. Oli&Carol brändil on tekkinud üle maailma võimas kogukond, kes jagab samu väärtusi seoses plastiku vähendamisega ning traditsiooniliste mänguasjade taaselustamisega. Iga uue kollektsiooniga soovitakse edasi anda oluline sõnum, et ka väiksed sammud keskkonna säästlikuse suunal loevad palju!

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Oli&Carol närimisrõngas Theo the Tulip
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ