Oli&Carol Origami laevuke

Hind alates 16,90 €
Laos
SKU
OLI-AND-CAROL-ORIGAMI-BOAT

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Valmistatud 100% looduslikust kautšukipuu kummist
  • Pehme, hõlpsasti haaratav ning ohutu närida; stimuleerib beebi meeli ja õpetab tajuma maailma
  • Käsitsi ükshaaval värvitud
  • Beebi parim sõber hammaste tulekul
  • Valmistatud ühes tükis ning ilma õhuaukudeta – nii ei pääse niiskus ja bakterid (sh hallitus) mänguasja sisse

Kõik pardale! Oli&Carol Origami laevuke on disainitud vannis lõbutsemiseks. Tänu erilisele aluspinnale hõljub laevuke pinnal justkui päris merevees. Pisikesed saavad sel moel meremaailmaga lähemalt tutvust teha ning õppida tundma, millised sõidukid kõik vees hõljuda oskavad. Kui fantaasia appi võtta, saab Origami laevukesest kindlasti oluline mängukaaslane igal vanniskäigul.

Oli&Caroli Origami laev on mõeldud kasutamiseks ka närimisrõngana või lihtsalt toreda elemendina lastetoas. Närimisrõnga abil tajub beebi maailma täiesti uuel moel ning samal ajal aitab see õrnalt masseerida tema tundlikke ja sügelevaid igemeid. Hammaste tulekul on painduv ja lihtsasti haaratav närimisrõngas beebi parim sõber!

Oli&Caroli looduslikust kummist mänguasjad on käsitsi ükshaaval värvitud, mis teeb iga toote täiesti unikaalseks. Selleks, et mänguasjad oleksid kestvad ja ohutud, on need valmistatud ühes tükis ning ilma õhuaukudeta – nii ei pääse niiskus ja bakterid (sh hallitus) mänguasja sisse. 

Ettevõttest

Oli&Carol on Hispaania ettevõte, mille eesmärgiks on toota looduslikke ja keskkonnasõbralikke mänguasju. Brändi asutajad uskusid, et mänguasju on võimalik toota moel, mis ei tee liiga loodusele ega inimesele, disainides need siiski modernsed ja silmapaistvad. Oli&Caroli valikus on universaalsed kummipuust valmistatud beebimänguasjad, mida saab kasutada nii sensoorsel mängul, kui ka vannileluna. Oli&Carol brändil on tekkinud üle maailma võimas kogukond, kes jagab samu väärtusi seoses plastiku vähendamisega ning traditsiooniliste mänguasjade taaselustamisega. Iga uue kollektsiooniga soovitakse edasi anda oluline sõnum, et ka väiksed sammud keskkonna säästlikuse suunal loevad palju!

Hooldamine

1. Puhastamiseks pese vee ja seebiga ning kuivata. 2. Pärast vanniskäiku korralikult kuivatada. 3. Mitte steriliseerida ega panna külmkappi. 4. Närimismänguasju tuleks hoiustada kuivas kohas. Pikaaegne niiskus võib mänguasja kahjustada, sest tegu on loodusliku tootega. 5. Värvi tuhmumise vältimiseks ei ole soovitatav jätta kauaks otsese (päikese)valguse kätte. 6. Iga mänguasi on erinev, sest on valminud käsitööna ning väiksed erinevused teevadki iga närimisrõnga täiesti unikaalseks. 7. Suured temperatuuri kõikumised võivad mõjutada mänguasja vormi. 8. Enne beebile andmist eemalda mänguasjalt pakend ning kõik sildid.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Oli&Carol Origami laevuke
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ