PlanToys "Geomeetrilised kujundid"

16,90 €
Laost otsas
SKU
PT5371

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru püsikliendiks ning naudi 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Soovitatav vanus 18+ kuud
  • Õpetab geomeetriat, erinevad kujundeid ja murdarve
  • Arendab kujutlusvõimet, käe-silma koordinatsiooni, loogilist mõtlemist ning probleemide lahendamise oskust
  • Arendab keele- ja suhtlemisoskust

Puidust kuubikute komplekt (15tk), mis õpetab lastele geomeetriat, erinevad kujundeid ja murdarve. Sobib ideaalselt ka virnastamiseks. Klotsid arendavad lapse kujutlusvõimet, käe-silma koordinatsiooni, loogilist mõtlemist, probleemide lahendamise oskust ning keele- ja suhtlemisoskust. 

Soovitatav vanus 18+ kuud. 

Ettevõttest

Plantoys oli esimene ettevõte maailmas, kes hakkas tootma mänguasju taaskasutatud kummipuust. Ettevõte on seadnud oma eesmärgiks vähendada tootmisest tulenevat mõju meie keskkonnale. Tootmisprotsessis kasutatakse ainult naturaalseid materjale ja proovitakse toota minimaalsete või ilma tootmisjääkideta. Kõik Plantoys tooted on valmistatud naturaalsetest kummipuudest, mis enam piimmahla (lateksit) ei tooda. Kummipuid ei väetata 3 aastat enne raiet, et lelude toormaterjal oleks võimalikult ohutu ja puhas. Toodete valmistamisel kasutatakse mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke. Kõik tooted valmistatakse ettevõte oma tehases Tais.Toodete karbid on valmistatud taaskasutatud paberist ja neil olevad kirjad on prinditud sojatindiga, mis on biolagunev võrreldes tavalise tindiga.

Plantoys on võitnud rohkelt auhindu nii toodete arendavate omaduste kui ka disaini eest. Lisaks arendavale funktsioonile on Plantoys`i mänguasjad ka väga vastupidavad – need püsivad tervena ka kõige hoogsamate mängude juures.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:PlanToys "Geomeetrilised kujundid"
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ