PlanToys järeltõmmatav mänguasi "Krokodill"

26,90 €
Laos
SKU
PT1416

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Liitu meie uudiskirjaga ning naudi 10% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Soovitatav vanus 12+ kuud
  • Arendab lapse koordinatsiooni ja tasakaalu
  • Arendab lapse keele- ja suhtlemisoskust
  • Valmistatud naturaalsetest kummipuudest
  • Toote valmistamisel on kasutatud mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke
  • Vastab Euroopa Standardile EN71

 

 

Lõbus vikerkaarevärvides krokodill on ideaalne kaaslane väikelastele. Nöörist tõmmates liigutab krokodill oma pead ja saba üles-alla, mis tekitab rütmilise klõpsatuse heli. Mänguasja nöörist tõmbamine arendab lapse koordinatsiooni ja tasakaalu. Leluga mängides suhtleb laps sellega kujutlikult, mis arendab ka tema keele- ja suhtlemisoskust.

Kõikide PlanToys toodete valmistamisel kasutatakse mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke, mistõttu on need lastele täiesti ohutud.

Soovitatav vanus 12+ kuud.

Toote mõõdud: 9,5x 22,5 x 9,5 cm

Ettevõttest

Plantoys oli esimene ettevõte maailmas, kes hakkas tootma mänguasju taaskasutatud kummipuust. Ettevõte on seadnud oma eesmärgiks vähendada tootmisest tulenevat mõju meie keskkonnale. Tootmisprotsessis kasutatakse ainult naturaalseid materjale ja proovitakse toota minimaalsete või ilma tootmisjääkideta. Kõik Plantoys tooted on valmistatud naturaalsetest kummipuudest, mis enam piimmahla (lateksit) ei tooda. Kummipuid ei väetata 3 aastat enne raiet, et lelude toormaterjal oleks võimalikult ohutu ja puhas. Toodete valmistamisel kasutatakse mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke. Kõik tooted valmistatakse ettevõte oma tehases Tais.Toodete karbid on valmistatud taaskasutatud paberist ja neil olevad kirjad on prinditud sojatindiga, mis on biolagunev võrreldes tavalise tindiga.

Plantoys on võitnud rohkelt auhindu nii toodete arendavate omaduste kui ka disaini eest. Lisaks arendavale funktsioonile on Plantoys`i mänguasjad ka väga vastupidavad – need püsivad tervena ka kõige hoogsamate mängude juures.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:PlanToys järeltõmmatav mänguasi "Krokodill"
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ