PlanToys klotside komplekt

29,90 €
Laost otsas
SKU
PT5507

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru püsikliendiks ning naudi 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Soovitatav vanus 24+ kuud
  • Arendab lapse loovust, koordinatsiooni, peenmotoorikat, silma-käe koostööd ja kujutlusvõimet
  • Valmistatud naturaalsetest kummipuudest
  • Toote valmistamisel on kasutatud mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke
  • Vastab Euroopa Standardile EN71

PlanToys`i lõbusad ehitusklotsid on loodud väikestele ehitajatele. Komplektis on 40 erineva värvi ja suurusega puidust klotsi, millest on võimalik kokku panna maju, losse ja palju-palju muud. Klotsimängu kaudu õpivad lapsed tundma eri kujundeid, värve ning klotse omavahel sobitama.

Lisaks mängurõõmule arendavad ehitusklotsid lapse loovust, koordinatsiooni, peenmotoorikat, silma-käe koostööd ja kujutlusvõimet. Mänguklotsid stimuleerivad ka lapse keskendumisvõimet ning kannatlikkust.

Soovitatav vanus 24+ kuud. 

Ettevõttest

Plantoys oli esimene ettevõte maailmas, kes hakkas tootma mänguasju taaskasutatud kummipuust. Ettevõte on seadnud oma eesmärgiks vähendada tootmisest tulenevat mõju meie keskkonnale. Tootmisprotsessis kasutatakse ainult naturaalseid materjale ja proovitakse toota minimaalsete või ilma tootmisjääkideta. Kõik Plantoys tooted on valmistatud naturaalsetest kummipuudest, mis enam piimmahla (lateksit) ei tooda. Kummipuid ei väetata 3 aastat enne raiet, et lelude toormaterjal oleks võimalikult ohutu ja puhas. Toodete valmistamisel kasutatakse mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke. Kõik tooted valmistatakse ettevõte oma tehases Tais.Toodete karbid on valmistatud taaskasutatud paberist ja neil olevad kirjad on prinditud sojatindiga, mis on biolagunev võrreldes tavalise tindiga.

Plantoys on võitnud rohkelt auhindu nii toodete arendavate omaduste kui ka disaini eest. Lisaks arendavale funktsioonile on Plantoys`i mänguasjad ka väga vastupidavad – need püsivad tervena ka kõige hoogsamate mängude juures.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:PlanToys klotside komplekt
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ