PlanToys "Kõverad puu- ja köögiviljad"

29,90 €
Laos
SKU
PT3495

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru püsikliendiks ning naudi 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Soovitatav vanus 18+ kuud
  • Arendab lapse motoorseid oskusi ning erinevad köögiviljad saavad selgeks läbi mängu
  • Valmistatud naturaalsetest kummipuudest
  • Toote valmistamisel on kasutatud mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke
  • Vastab Euroopa Standardile EN71

Kuidas võiks maitseda kahe haruga porgand? Aga kõver kurk? Kas ka sina oled mäganud toidupoes või turul naljaka kujuga köögivilju? Iga päev läheb maailmas raisku suurtes kogustes täiesti söögikõlbulikke, kuid tavalisest erineva välimusega köögivilju. Vaatamata teistsugusele välimusele on ka need köögiviljad nagu kõik muud: maitsvad ning otsast otsani täis kasulikke vitamiine.

PlanToys`i kõveraid köögivilju saab pooleks lõigata ning taas kokku panna. Mäng arendab lapse motoorseid oskusi ning erinevad köögiviljad saavad selgeks läbi mängu. Komplekti kuulub nuga ning viis lõigatavat köögivilja: õun, pirn, porgand, tomat ja kurk.

Ettevõttest

Plantoys oli esimene ettevõte maailmas, kes hakkas tootma mänguasju taaskasutatud kummipuust. Ettevõte on seadnud oma eesmärgiks vähendada tootmisest tulenevat mõju meie keskkonnale. Tootmisprotsessis kasutatakse ainult naturaalseid materjale ja proovitakse toota minimaalsete või ilma tootmisjääkideta. Kõik Plantoys tooted on valmistatud naturaalsetest kummipuudest, mis enam piimmahla (lateksit) ei tooda. Kummipuid ei väetata 3 aastat enne raiet, et lelude toormaterjal oleks võimalikult ohutu ja puhas. Toodete valmistamisel kasutatakse mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke. Kõik tooted valmistatakse ettevõte oma tehases Tais.Toodete karbid on valmistatud taaskasutatud paberist ja neil olevad kirjad on prinditud sojatindiga, mis on biolagunev võrreldes tavalise tindiga.

Plantoys on võitnud rohkelt auhindu nii toodete arendavate omaduste kui ka disaini eest. Lisaks arendavale funktsioonile on Plantoys`i mänguasjad ka väga vastupidavad – need püsivad tervena ka kõige hoogsamate mängude juures.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:PlanToys "Kõverad puu- ja köögiviljad"
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ