PlanToys meeli arendavad kuubikud

21,90 €
Laos
SKU
PT5257

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru püsikliendiks ning naudi 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Soovitatav vanus 12+ kuud
  • Arendab beebi nägemis-, kuulmis- ja kompimismeelt
  • Aitab arendada beebi keha ja aju ning peenmotoorikat
  • Valmistatud naturaalsetest kummipuudest
  • Toote valmistamisel on kasutatud mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke
  • Vastab Euroopa Standardile EN71

See vahva komplekt aktiveerib beebi erinevaid meeli. Komplekti kuulub 6 erineva tekstuuri ning heliga kuubikut: 2tk nägemismeelele, 2tk kuulmismeelele ning 2tk kompimismeelele.

Iga klots on valmistatud siledast, lihtsasti kombatavast täispuidust ning neil on mitmeid kasutusviise. Näiteks saab beebi klotsi pealt vaadata enda peegelpilti, katsuda erinevaid tekstuure ning tekitada helisid. Lisaks on kuubikud ideaalsed ka väikeste tornide virnastamiseks, mis arendavad beebi keha ja aju ning peenmotoorikat.

Kõikide PlanToys toodete valmistamisel kasutatakse mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke, mistõttu on need lastele täiesti ohutud. 

Soovitatav vanus 12+ kuud.

Toote mõõdud: 3,5 x 3,5 x 3,5 cm

Ettevõttest

Plantoys oli esimene ettevõte maailmas, kes hakkas tootma mänguasju taaskasutatud kummipuust. Ettevõte on seadnud oma eesmärgiks vähendada tootmisest tulenevat mõju meie keskkonnale. Tootmisprotsessis kasutatakse ainult naturaalseid materjale ja proovitakse toota minimaalsete või ilma tootmisjääkideta. Kõik Plantoys tooted on valmistatud naturaalsetest kummipuudest, mis enam piimmahla (lateksit) ei tooda. Kummipuid ei väetata 3 aastat enne raiet, et lelude toormaterjal oleks võimalikult ohutu ja puhas. Toodete valmistamisel kasutatakse mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke. Kõik tooted valmistatakse ettevõte oma tehases Tais.Toodete karbid on valmistatud taaskasutatud paberist ja neil olevad kirjad on prinditud sojatindiga, mis on biolagunev võrreldes tavalise tindiga.

Plantoys on võitnud rohkelt auhindu nii toodete arendavate omaduste kui ka disaini eest. Lisaks arendavale funktsioonile on Plantoys`i mänguasjad ka väga vastupidavad – need püsivad tervena ka kõige hoogsamate mängude juures.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:PlanToys meeli arendavad kuubikud
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ