PlanToys pärlitega kõristi, pastell

Soodushind 9,90 € Tavahind 15,90 €
Laost otsas
SKU
PT5262

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Soovitatav vanus 0-6 kuud
  • Aitab arendada beebi peenmotoorikat ning silmadega jälgimise oskust
  • Lihtne käes hoida
  • Valmistatud naturaalsetest kummipuudest
  • Toote valmistamisel on kasutatud mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke
  • Vastab Euroopa Standardile EN71

Mahedates pastelsetes toonides looduslikust puidust valmistatud ringikujuline kõristi sobitub ideaalselt väikeste kätega. Kui beebi lelust haarab ja seda raputab, tekib heli, mis köidab beebi tähelepanu. Mänguasi aitab arendada beebi peenmotoorikat ning silmadega jälgimise oskust.

Kõikide PlanToys toodete valmistamisel kasutatakse mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke, mistõttu on kõristi beebile täiesti ohutu ning sobib hästi leevendamaks hammaste tulekust tekkivat ebamugavustunnet. Ideaalne ka näiteks katsikukingiks. 

Sovitatav vanus 0 - 6 kuud.

Toote mõõdud: 8 x 8 x 1,5cm

Ettevõttest

Plantoys oli esimene ettevõte maailmas, kes hakkas tootma mänguasju taaskasutatud kummipuust. Ettevõte on seadnud oma eesmärgiks vähendada tootmisest tulenevat mõju meie keskkonnale. Tootmisprotsessis kasutatakse ainult naturaalseid materjale ja proovitakse toota minimaalsete või ilma tootmisjääkideta. Kõik Plantoys tooted on valmistatud naturaalsetest kummipuudest, mis enam piimmahla (lateksit) ei tooda. Kummipuid ei väetata 3 aastat enne raiet, et lelude toormaterjal oleks võimalikult ohutu ja puhas. Toodete valmistamisel kasutatakse mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke. Kõik tooted valmistatakse ettevõte oma tehases Tais. Toodete karbid on valmistatud taaskasutatud paberist ja neil olevad kirjad on prinditud sojatindiga, mis on biolagunev võrreldes tavalise tindiga.

Plantoys on võitnud rohkelt auhindu nii toodete arendavate omaduste kui ka disaini eest. Lisaks arendavale funktsioonile on Plantoys`i mänguasjad ka väga vastupidavad – need püsivad tervena ka kõige hoogsamate mängude juures.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:PlanToys pärlitega kõristi, pastell
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ