PlanToys puidust arstikohver

34,90 €
Laost otsas
SKU
PT3451

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru püsikliendiks ning naudi 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Soovitatav vanus 36+ kuud
  • Arendab kujutlusvõimet, peenmotoorikat ning keele- ja suhtlemisoskust
  • Valmistatud naturaalsetest kummipuudest
  • Toote valmistamisel on kasutatud mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke
  • Vastab Euroopa Standardile EN71

 

Mängi arsti ning hoolitse oma sõbra või emme-issi eest nagu päris doktor! PlanToys`i arstikomplekti kuulub 5 tuttavat arstiriista ning kangast kohver tarvikute hoiustamiseks.

Arstimäng õpetab lastele empaatiavõimet ning hoolivust. Lisaks arendab peenmotoorikat, käe-silma koordinatsiooni, keele- ja suhtlemisoskust ning loomingulisust.

Soovitatav vanus 36+ kuud. Toote mõõdud: 8x21.5x14.5 cm

Ettevõttest

Plantoys oli esimene ettevõte maailmas, kes hakkas tootma mänguasju taaskasutatud kummipuust. Ettevõte on seadnud oma eesmärgiks vähendada tootmisest tulenevat mõju meie keskkonnale. Tootmisprotsessis kasutatakse ainult naturaalseid materjale ja proovitakse toota minimaalsete või ilma tootmisjääkideta. Kõik Plantoys tooted on valmistatud naturaalsetest kummipuudest, mis enam piimmahla (lateksit) ei tooda. Kummipuid ei väetata 3 aastat enne raiet, et lelude toormaterjal oleks võimalikult ohutu ja puhas. Toodete valmistamisel kasutatakse mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke. Kõik tooted valmistatakse ettevõte oma tehases Tais.Toodete karbid on valmistatud taaskasutatud paberist ja neil olevad kirjad on prinditud sojatindiga, mis on biolagunev võrreldes tavalise tindiga.

Plantoys on võitnud rohkelt auhindu nii toodete arendavate omaduste kui ka disaini eest. Lisaks arendavale funktsioonile on Plantoys`i mänguasjad ka väga vastupidavad – need püsivad tervena ka kõige hoogsamate mängude juures.

 

Write Your Own Review
Arvustatav toode:PlanToys puidust arstikohver
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ