Plantoys puidust kõristi „Kellukesed“

Soodushind 9,90 € Tavahind 15,90 €
Laos
SKU
PT5250

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru kasutajaks ja saa 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Soovitatav vanus 0-6 kuud
  • Aitab arendada beebi peenmotoorikat ning silmadega jälgimise oskust
  • Lihtne käes hoida
  • Valmistatud naturaalsetest kummipuudest
  • Toote valmistamisel on kasutatud mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke
  • Vastab Euroopa Standardile EN71

Värvilistes toonides ja naturaalsest puidust kõristi sobitub ideaalselt väikeste kätega. Kui beebid lelust haaravad ja seda raputavad, põrkuvad pallikesed omavahel kokku ning tekitavad heli, mis köidab beebi tähelepanu. Kelluke aitab arendada beebi peenmotoorikat ning silmadega jälgimise oskust.

Kõikide PlanToys toodete valmistamisel kasutatakse mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke, mistõttu on kõristi beebile täiesti ohutu ning sobib hästi leevendamaks hammaste tulekust tekkivat ebamugavustunnet.

Mänguasi on ideaalne ka alles roomama õppivatele lastele roomamishuvi tekitamiseks.

Sovitatav vanus 0 - 6 kuud.

Toote mõõdud: 6,2 x 6,2 x 7,8 cm

Ettevõttest

Plantoys oli esimene ettevõte maailmas, kes hakkas tootma mänguasju taaskasutatud kummipuust. Ettevõte on seadnud oma eesmärgiks vähendada tootmisest tulenevat mõju meie keskkonnale. Tootmisprotsessis kasutatakse ainult naturaalseid materjale ja proovitakse toota minimaalsete või ilma tootmisjääkideta. Kõik Plantoys tooted on valmistatud naturaalsetest kummipuudest, mis enam piimmahla (lateksit) ei tooda. Kummipuid ei väetata 3 aastat enne raiet, et lelude toormaterjal oleks võimalikult ohutu ja puhas. Toodete valmistamisel kasutatakse mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke. Kõik tooted valmistatakse ettevõte oma tehases Tais. Toodete karbid on valmistatud taaskasutatud paberist ja neil olevad kirjad on prinditud sojatindiga, mis on biolagunev võrreldes tavalise tindiga.

Plantoys on võitnud rohkelt auhindu nii toodete arendavate omaduste kui ka disaini eest. Lisaks arendavale funktsioonile on Plantoys`i mänguasjad ka väga vastupidavad – need püsivad tervena ka kõige hoogsamate mängude juures.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:Plantoys puidust kõristi „Kellukesed“
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ