PlanToys sorteerimismäng "Kausid ja ringid"

25,90 €
Laost otsas
SKU
PT5360

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru püsikliendiks ning naudi 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Soovitatav vanus 18+ kuud
  • Arendab värvide tundma õppimist ning põhilisi loendamis- ja sorteerimisoskusi
  • Arendab peenmotoorikat ja käe-silma koordinatsiooni
  • Valmistatud naturaalsetest kummipuudest
  • Toote valmistamisel on kasutatud mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke
  • Vastab Euroopa Standardile EN71

PlanToys sorteerimismänguga saab mängida väga mitmel viisil! Sorteerige kõik puidust ringid ja asetage need õigetesse kaussidesse; istuge mänguasjast natukene kaugemale ning proovige visata iga ring sobivasse kaussi; laduge puidust ringe üksteise otsa tornks või kasutage loendamist ja sorteerimist ning looge omaenda mäng!

Mänguasi arendab värvide tundma õppimist ning põhilisi loendamis- ja sorteerimisoskusi, peenmotoorikat ja käe-silma koordinatsiooni. Komplektis on viis värvilist puidust kaussi ning 25 puidust ringi ning puuvillane kotike mänguasja hoiustamiseks.

Soovitatav vanus 18+ kuud. Toote mõõdud 8,4 x 8,4 x 3,5cm

Ettevõttest

Plantoys oli esimene ettevõte maailmas, kes hakkas tootma mänguasju taaskasutatud kummipuust. Ettevõte on seadnud oma eesmärgiks vähendada tootmisest tulenevat mõju meie keskkonnale. Tootmisprotsessis kasutatakse ainult naturaalseid materjale ja proovitakse toota minimaalsete või ilma tootmisjääkideta. Kõik Plantoys tooted on valmistatud naturaalsetest kummipuudest, mis enam piimmahla (lateksit) ei tooda. Kummipuid ei väetata 3 aastat enne raiet, et lelude toormaterjal oleks võimalikult ohutu ja puhas. Toodete valmistamisel kasutatakse mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke. Kõik tooted valmistatakse ettevõte oma tehases Tais.Toodete karbid on valmistatud taaskasutatud paberist ja neil olevad kirjad on prinditud sojatindiga, mis on biolagunev võrreldes tavalise tindiga.

Plantoys on võitnud rohkelt auhindu nii toodete arendavate omaduste kui ka disaini eest. Lisaks arendavale funktsioonile on Plantoys`i mänguasjad ka väga vastupidavad – need püsivad tervena ka kõige hoogsamate mängude juures.

 

Write Your Own Review
Arvustatav toode:PlanToys sorteerimismäng "Kausid ja ringid"
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ