PlanToys vannimänguasjade komplekt "Mereloomad"

25,90 €
Laos
SKU
PT5658

Anname sulle teada, kui toode on taas saadaval?

Registreeru püsikliendiks ning naudi 5% soodustust kõigilt tavahinnaga toodetelt!

  • Soovitatav vanus 6+ kuud
  • Uuenduslik puidu töötlemise viis muudab puust lelud täiesti veekindlaks ning nendega võib julgelt vannis sulistada
  • Komplekti kuulub: rannakarp, meritäht, kilpkonn ja delfiin
  • Valmistatud naturaalsetest kummipuudest
  • Toote valmistamisel on kasutatud mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke
  • Vastab Euroopa Standardile EN71

Puidust mänguasjadega vanni? Jah! PlanToys`i uuenduslik puidu töötlemise viis muudab puust lelud täiesti veekindlaks ning nendega võib julgelt vannis sulistada.

Ujuta neid vahvaid mereloomi vannivees ning vaata, kuidas loomakesed vette sukeldudes mulle puhuvad. Komplekti kuulub: rannakarp, meritäht, kilpkonn ja delfiin. Kõikide PlanToys toodete valmistamisel kasutatakse mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke, mistõttu on need lastele täiesti ohutud.

Soovitatav vanus 6+ kuud.

Toote mõõdud: 7,1 x 6,8 x 4,2 cm

Ettevõttest

Plantoys oli esimene ettevõte maailmas, kes hakkas tootma mänguasju taaskasutatud kummipuust. Ettevõte on seadnud oma eesmärgiks vähendada tootmisest tulenevat mõju meie keskkonnale. Tootmisprotsessis kasutatakse ainult naturaalseid materjale ja proovitakse toota minimaalsete või ilma tootmisjääkideta. Kõik Plantoys tooted on valmistatud naturaalsetest kummipuudest, mis enam piimmahla (lateksit) ei tooda. Kummipuid ei väetata 3 aastat enne raiet, et lelude toormaterjal oleks võimalikult ohutu ja puhas. Toodete valmistamisel kasutatakse mürgivaba liimi, orgaanilisi ja taimseid värve ning veepõhiseid lakke. Kõik tooted valmistatakse ettevõte oma tehases Tais.Toodete karbid on valmistatud taaskasutatud paberist ja neil olevad kirjad on prinditud sojatindiga, mis on biolagunev võrreldes tavalise tindiga.

Plantoys on võitnud rohkelt auhindu nii toodete arendavate omaduste kui ka disaini eest. Lisaks arendavale funktsioonile on Plantoys`i mänguasjad ka väga vastupidavad – need püsivad tervena ka kõige hoogsamate mängude juures.

Write Your Own Review
Arvustatav toode:PlanToys vannimänguasjade komplekt "Mereloomad"
Teie hinnang
Copyright © BEEBITARE OÜ